SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Nysilver 7383541
nr 738 3541
5 delar
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 30 januari 2012
kl 18:17:12
100 kr
150 kr
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.